Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

20 kwietnia 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP BSS (H)

Powłoka hydrofobowa chroniąca przed zabrudzeniami budowlanymi EN 1504-2

349 010 042

GŁÓWNE CECHY:
- środek na bazie PFAS (perfluoroalkylated substances)
- brak rozpuszczalników
- ochrona przed zabrudzeniami

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne
- powierzchnie tynkowane


SPOSÓB UŻYCIA:
Powierzchnia musi być czysta, sucha, odtłuszczona oraz wolna od wszelkiego rodzaju resztek i substancji mogących utrudniać wnikanie produktu.
Nanosić równomiernie za pomocą pędzla lub wałka. Produkt można nakładać na mniejsze powierzchnie pędzlem lub wałkiem , zaś na większe powierzchnie natryskiwać. Produkt jest gotowy do użycia i należy go nakładać obficie podczas jednej operacji. Późniejsza impregnacja w drugim etapie nie jest możliwa.
W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
100,0 - 300,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać w deszczu lub silnym wietrze lub przy temperaturach poniżej 5°C i powyżej 30°C.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.
Szkło, powierzchnie polerowane, drewno i powierzchnie malowane, tworzywa sztuczne i inne wrażliwe powierzchnie należy chronić przed zachlapaniem. Nie dopuścić do przedostania się produktu do gleby, kanalizacji i cieków wodnych.

DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny do lekko bązowego
gęstość: 100 +/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Nie składowac w temperaturze poniżej 10 °C. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę). Nie wdychać powstającej mgiełki. Stosować sprzęt do natryskiwania bez przepływu powietrza. Utrzymywać ciśnienie oprysku poniżej 4,1 bar (410 kPa). Nie wdychać rozpylonej mgły.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® IMP BSS (H)2023-04-27 19:42:47

Produkty z tej kategorii