Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

IMPREGNAT PERFEKT

Impregnat

349 020 019

GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników
- ochrona przed wodą
- ochrona przed zabrudzeniami
- ochrona przed olejami
- zmiana koloru: intensyfikacja
- środek na bazie PFAS (perfluoroalkylated substances)
- bez PFOA (perfluorooctanoic acid)
- bez PFOS (Perfluorooctanesulfonic acid)
- wzrost odporności na mróz i sole

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie chłonne
- powierzchnie mineralne
- kamień naturalny

WŁAŚCIWOŚCI:
Do stosowania na suchej stronie. Produkt jest bezrozpuszczalnikowym, odpornym na wodę, olej i brud impregnatem do powierzchni, który odświeża wygląd betonu i kamienia naturalnego. Ewentualny zielony nalot jest ograniczony, kolorowe wyroby betonowe wydają się bardziej błyszczące i trwalsze. Agresywne zanieczyszczenia należy usuwać natychmiast po ekspozycji. Termin „wolny od PFOA” oznacza, że ten produkt zawiera mniej niż 25 ppb PFOA, w tym jego sole, i mniej niż 1000 ppb jednej lub kombinacji substancji pokrewnych PFOA zgodnie z rozporządzeniem (WE) 2017/1000.

SPOSÓB UŻYCIA:
Powierzchnia musi być czysta, sucha, odtłuszczona oraz wolna od wszelkiego rodzaju resztek i substancji mogących utrudniać wnikanie produktu.Środek nanosi się natryskiem lub wałkiem. Środka nie należy rozcieńczać. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji. Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na środki zmiękczające, dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp.Uwaga: Stosować tylko na odprowadzające wodę powierzchnie (bez kałuż).

ZUŻYCIE:
80,0 - 180,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu oraz przy temperaturach poniżej 15°C i powyżej 30°C.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,01+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kanister 20 kg
kanister 5 kg
pojemnik 1 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /02/22/IMPREGNAT PERFEKT2023-06-21 11:33:52

Produkty z tej kategorii