Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® PHOTOFACE® Clear Liquid

Transparentna, hydrofobizująca emulsja o działaniu fotokatalitycznym

309 000 007

GŁÓWNE CECHY:
- efekt samoczyszczenia
- tworzy efekt fotokatalityczny w betonie
- nanoskalarny

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- wyroby betonowe


SPOSÓB UŻYCIA:
Preparat na bazie dwutlenku tytanu o silnym działaniu fotokatalitycznym. Nie wpływa na kolor powierzchni betonowej. Proces fotokatalityczny odbywa się natychmiast po naniesieniu na powierzchnię betonu. Nanosić w zakładzie produkcyjnym lub na ułożonej już powierzchni. Zaimpregnowane elementy można od razu paletować. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
20,0 - 25,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: mleczny
gęstość: 1,00 ± 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie może przekroczyć 30 °C. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
kanister 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® PHOTOFACE® Clear Liquid2023-07-06 12:16:48

Produkty z tej kategorii