Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

REBA Uszczelniacz SL SG

Środek impregnujący oraz uszczelniający półmatowy

340 006 000

GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników
- umożliwia oddychanie betonu
- żółknięcie: brak
- odporność na UV
- zmiana koloru: intensyfikacja
- do powlekania w zakładzie produkcyjnymSPOSÓB UŻYCIA:
Twardnienie (schnięcie) na stronie mokrej odbywa się równolegle z twardnieniem betonu. Twardnienie (schnięcie) na stronie suchej odbywa się za pomocą promieniowania IR (podczerwień). Produkt nanosić równomiernie na małe powierzchnie za pomocą wałka, na duże powierzchnie za pomocą spryskiwacza typu airless (dysza 0,3) lub inną odpowiednią techniką natrysku. Po aplikacji schnięcie może odbywać się za pomocą promienników IR w temperaturze 80°C. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
80,0 - 150,0 g/m2

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu oraz przy temperaturach poniżej 10°C .
Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,03+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie powinna przekraczać 30 °C . Przed użyciem krótko zamieszać lub przepompować. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20°C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /12/17/REBA Uszczelniacz SL SG2023-07-06 13:04:17

Produkty z tej kategorii