Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

O nas

W obecnej formie jesteśmy od ponad 30 lat niezawodnym, kompetentnym i innowacyjnym partnerem branży betonowej w wielu krajach Europy.

 

W Polsce nasza historia zaczęła się w roku 1997. W tym czasie udało nam się stworzyć świetny zespół specjalistów ds. wdrożeń produktów, zbudować od podstaw specjalistyczne laboratorium betonu, farb i domieszek oraz zyskać grupę odbiorców licząca ponad 1.000 firm: korporacji, firm średnich i małych.

 

Klienci są partnerami

 

Znaczącym przedmiotem działalności firmy jest długoletnie, uczciwe partnerstwo z naszymi  klientami.

 

Partnerstwo 

 

Od wielu lat zaopatrujemy przemysł betonowy na rynku europejskim w standardowe produkty. Naszą siłę widzimy jednakże również we wspólnym z klientem rozwoju  indywidualnych produktów.

 

Zakres naszych usług obejmuje cztery duże obszary:

  • Produkcja i dystrybucja dobranych według technicznego zastosowania farb i domieszek do betonu oraz produktów do ochrony powierzchni, środków antyadhezyjnych oraz pielęgnujących.

  • Produkcja i dystrybucja systemów dozujących dla farb do betonu, domieszek, systemów ochrony powierzchni i środków antyadhezyjnych.

  • Badania i doradztwo w zakresie badań betonu

  • Rozwój nowych produktów i specjalnych technologii

 

 

Doskonałe relacje z dostawcami surowców, jak również stałe poszukiwanie nowych surowców, umożliwiają nam pełny przegląd przez rynek oraz optymalizację naszych produktów. Zgodnie z REACH spełniamy wszystkie wymagania, jakie postawi przed nami tzw. „dalszy użytkownik”.  Każdego roku ma miejsce kontrola zewnętrzna produktów certyfikowanych wraz z wszystkimi związanymi z nimi obowiązkami. Wysokie standardy jakości produktów REMEI gwarantowane są dzięki dokładnej kontroli przychodzących surowców i towarów gotowych w naszych laboratoriach.Nasze produkty są oczywiście certyfikowane CE i tym samym spełniają wszystkie obowiązujące w całej UE normy. Do każdego produktu klient otrzymuje kartę techniczną ze szczegółowymi informacjami na temat cech produktu, zastosowania i magazynowania oraz kartę charakterystyki z wyczerpującymi informacjami na temat składu, bezpieczeństwa, wyposażenia ochronnego i środkami pierwszej pomocy. Wszystkim produktom towarzyszą osobiste konsultacje, obejmujące dyskusje na temat projektuna terenie zakładu klienta; usługi, takie jak tworzenie receptury, badania betonu, produkcję i dostawy „just-in-time”, After –Sales-Service, jak również szkolenia techniczne. Kluczowym filarem naszej obsługi klienta jest wdrożenie produktu bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym.Indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta przygotowujemy produkty, także produkowane na zasadzie ekskluzywności.

Oferujemy wszystkie usługi z jednej ręki-dla Państwa projektów!

 

Zapraszamy!