Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

REBA-Curing

Środek do świeżych powierzchni betonowych

300 004 000

GŁÓWNE CECHY:
- środek na bazie emulsji woskowej

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- beton towarowy
- beton drogowy

WŁAŚCIWOŚCI:
Produkt tworzy warstwę ochronną na świeżym betonie, która ogranicza przedwczesne, a tym samym szkodliwe odwodnienie. Środek zapewnia między innymi ochronę przed zabrudzeniem powierzchni z betonu architektonicznego. Nadaje się do wszystkich powierzchni betonowych, na które nie nakłada się później żadnej powłoki. Jeśli ma być wykonane kolejne powlekanie, należy usunąć warstwę ochronną.

SPOSÓB UŻYCIA:
Produkt natryskuje się na wilgotny lub świeżo odszalowany beton. Świeżo po naniesieniu środek ma kolor mleczny, po czasie staje się bezbarwny.W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
100,0 - 140,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.

DANE TECHNICZNE:
kolor: mleczny
gęstość: 0,98+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /03/20/REBA-Curing2023-07-07 13:11:43

Produkty z tej kategorii