Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

28 marca 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® Superochrona Z 29

Impregnat

349 010 047

GŁÓWNE CECHY:
- ochrona przed wodą
- ochrona przed olejami
- środek na bazie PFAS (perfluoroalkylated substances)
- zmiana koloru: brak
- środek na bazie wody
- ochrona przed zabrudzeniami
- ochrona przed wpływem środowiska

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne
- powierzchnie szlifowane

WŁAŚCIWOŚCI:
Produkt jest wodnym, gotowym do użycia impregnatem do zabezpieczania przed zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi.
Zabezpieczone podłoża stają się odporne na zanieczyszczenia na bazie wody i oleju.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podłoże musi być suche, stabilne i wolne od wszelkich substancji. Warstwy o mniejszej wytrzymałości i nagromadzenia szlamu należy usunąć.
Nanosić równomiernie za pomocą pędzla lub wałka. Produkt można nakładać na mniejsze powierzchnie pędzlem lub wałkiem lub natryskiwać.
Przed nałożeniem na powierzchnie poddane curlingowi lub szczotkowaniu (curl dust) bezwzględnie konieczne jest przeprowadzenie prób. Należy unikać hermetycznego pakowania pakietów z zamkniętymi kapturami i/lub foliami ze względu na skropliny. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji. Przed użyciem dobrze wymieszać oraz dobrze zamknąć pojemnik po każdym użyciu; produkt ma tendencję do tworzenia skórki w kontakcie z powietrzem. Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na środki zmiękczające. Dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp.

ZUŻYCIE:
60,0 - 150,0 g/m2

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia lub tworzenia się pyłu. Temperatura powierzchni powinna wynosić co najmniej 15°C i maks. 30 °C.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.
Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały do żółtawego
gęstość: 1,02+/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 6 miesięcy.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® Superochrona Z 292023-04-27 16:33:52

Produkty z tej kategorii