Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

18 kwietnia 2023

środki ochrony powierzchni

REBA Lakier do betonu BS

Uszczelniacz na powierzchnie betonowe

340 003 000

GŁÓWNE CECHY:
- umożliwia związanie pyłów
- zmiana koloru: odświeżenie
- ochrona przed wpływem środowiska
- środek na bazie dyspersji polimerowej

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne
- powierzchnie tynkowane

WŁAŚCIWOŚCI:
Mieszać co jakiś czas przed i podczas użycia.

SPOSÓB UŻYCIA:
W przypadku podkładu silnie nasiąkliwego wskazane jest gruntowanie max 50 % roztworem wodnym preparatu. Przy podkładach słabo nasiąkliwych nanosi się go równomiernie na powierzchnię. Na pionowe i niewielkie powierzchnie nanosić za pomocą szczotki lub wałka. Przed użyciem dobrze wymieszać i dobrze zamknąć pojemnik po każdym użyciu; produkt ma tendencję do tworzenia skórki w kontakcie z powietrzem. Podkład betonowy musi być czysty, nasiąkliwy, odtłuszczony oraz pozbawiony resztek zaczynu oraz betonu. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji. Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na plastyfikatory. Dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp. …

ZUŻYCIE:
100,0 - 200,0 g/m2

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu oraz przy temperaturach poniżej 10°C i powyżej 30°C.
Zużycie zależy od struktury podłoża i oczekiwanego efektu. Należy bezwzględnie wykonać próby.
Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,02+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie powinna przekraczać 30 °C . Przed użyciem krótko zamieszać lub przepompować. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20°C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę)

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/REBA Lakier do betonu BS2023-04-19 19:51:34

Produkty z tej kategorii