Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

19 kwietnia 2023

środki ochrony powierzchni

REBA Uszczelniacz SK 30 (I)

Środek impregnujący EN 1504-2

340 045 000

GŁÓWNE CECHY:
- nanoszenie: w zakładzie produkcyjnym na stronie mokrej
- środek na bazie wody
- brak rozpuszczalników
- umożliwia oddychanie betonu
- żółknięcie: brak
- odporność na UV
- zmiana koloru: intensyfikacja
- bez PFAS (perfluoroalkylated substances)

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- wyroby betonowe

WŁAŚCIWOŚCI:
Impregnat stosuje się po stronie świeżej w produkcji betonu. Skropliny powstające w komorze suszenia nie mogą stykać się ze świeżo zaimpregnowaną powierzchnią. Pokryte środkiem elementy/płyty muszą ostygnąć przed paletyzacją do temperatury zbliżonej do temperatury otoczenia.

SPOSÓB UŻYCIA:
Twardnienie (schnięcie) na stronie mokrej odbywa się równolegle z twardnieniem betonu. Środek nanosi się nierozcieńczony za pomocą odpowiedniego urządzenia natryskującego na świeży beton. Podczas fazy suszenia w (najlepiej zamkniętej) komorze suszenia należy w każdym przypadku unikać przeciągów, wahań wilgotności i silnie zmieniających się temperatur otoczenia. Należy unikać hermetycznego pakowania opakowań z zamkniętymi kapturami i/lub foliami ze względu na skropliny. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji. Przed użyciem dobrze wymieszać i dobrze zamknąć pojemnik po każdym użyciu; produkt ma tendencję do tworzenia skórki w kontakcie z powietrzem. Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na plastyfikatory. Dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp. …

ZUŻYCIE:
80,0 - 150,0 g/m2 w zależności od struktury i porowatości podłoża betonowego

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia lub tworzenia się pyłu. Temperatura powierzchni powinna wynosić co najmniej 10 °C i maks. 30 °C.
Zużycie zależy od struktury podłoża i oczekiwanego efektu. Należy bezwzględnie wykonać próby.
Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,02+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie powinna przekraczać 30 °C . Przed użyciem krótko zamieszać lub przepompować. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20°C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Produktu nie można rozpylać!

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/REBA Uszczelniacz SK 30 (I)2023-04-18 19:19:30

Produkty z tej kategorii