Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

REBA Uszczelniacz SL SM

Środek impregnujący oraz uszczelniający półmatowy

340 005 000

GŁÓWNE CECHY:
- do powlekania w zakładzie produkcyjnym
- brak rozpuszczalników
- umożliwia oddychanie betonu
- żółknięcie: brak
- odporność na UV
- zmiana koloru: intensyfikacja

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- wyroby betonowe


SPOSÓB UŻYCIA:
Twardnienie (schnięcie) na stronie mokrej odbywa się równolegle z twardnieniem betonu.Twardnienie (schnięcie) na stronie suchej odbywa się za pomocą promieniowania IR (podczerwień).Podłoże musi być suche, stabilne i wolne od wszelkich substancji .Warstwy o mniejszej wytrzymałości i nagromadzenia szlamu należy usunąć. Nanosić równomiernie za pomocą pędzla/wałka, gąbki lub natryskiwać. Środka nie należy rozcieńczać. W przypadku stosowania po suchej stronie, temperatura podłoża (powierzchni) przed aplikacją powinna wynosić 20°C.Strona mokra: w komorze suszenia należy unikać przeciągów, wahań wilgotności i silnie zmieniających się temperatur otoczenia.Powstająca woda kondensacyjna nie może stykać się ze świeżo pokrytą powierzchnią.Sucha strona: schnięcie odbywa się za pomocą promienników IR. Pokryte płyty/kostki muszą ostygnąć do temperatury zbliżonej do temperatury otoczenia przed paletyzacją.Temperatura suszenia nie może przekraczać 65°C.W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.Przed użyciem dobrze wymieszać i dobrze zamknąć pojemnik po każdym użyciu; produkt ma tendencję do tworzenia skórki w kontakcie z powietrzem.Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na środki zmiękczające, dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp..

ZUŻYCIE:
80,0 - 150,0 g/m2 w zależności od struktury i porowatości podłoża betonowego

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu oraz przy temperaturach poniżej 10°C i powyżej 30°C.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,03+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie powinna przekraczać 30 °C . Przed użyciem krótko zamieszać lub przepompować. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20°C) wynosi 6 miesięcy.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /11/22/REBA Uszczelniacz SL SM2023-07-06 13:26:54

Produkty z tej kategorii