Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

20 kwietnia 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP CONCRETE SRT

 


349 020 039

GŁÓWNE CECHY:
- środek na bazie wody
- ochrona przed wodą
- brak rozpuszczalników
- efekt antypoślizgowy (SRT)

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- płyty Wetcast

WŁAŚCIWOŚCI:
Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na plastyfikatory. Dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp. Impregnat nakłada się jako warstwę nawierzchniową na już zaimpregnowaną powierzchnię. Jeśli jako podkład zastosowano impregnację fabryczną, musi ona całkowicie wyschnąći mieć min 3 dni. Dopiero wtedy można nałożyć wierzchnią warstwę impregnatu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Przed użyciem dobrze wymieszać i dobrze zamknąć pojemnik po każdym użyciu; produkt ma tendencję do tworzenia skórki w kontakcie z powietrzem. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji. Używane narzędzia należy natychmiast po zakończeniu pracy spłukać lub wstawić do wody. Temperatura powierzchni powinna wynosić nie mniej niż 10 stopni Celsjusza i nie więcej niż 30 stopni. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia i unoszącego się kurzu. Aplikacja odbywa się za pomocą wałka piankowego.

ZUŻYCIE:
80 - 100 g/m2

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu oraz przy temperaturach poniżej10°C i powyżej 30°C.

DANE TECHNICZNE:
kolor: mlecznobiały
gęstość: 1,03 +/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie może przekroczyć 30 °C. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 6 miesięcy.

OPAKOWANIA:
pojemnik 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę). Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /09/21/BPB® IMP CONCRETE SRT2023-04-20 10:22:57

 

Produkty z tej kategorii