Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

28 marca 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® Ochrona Kamienia

Impregnat

349 010 048

GŁÓWNE CECHY:
- ochrona przed wodą
- ochrona przed olejami
- zmiana koloru: brak
- bez PFOA (perfluorooctanoic acid)
- bez PFOS (Perfluorooctanesulfonic acid)
- środek na bazie PFAS (perfluoroalkylated substances)
- ochrona przed zabrudzeniami
- umożliwia dyfuzję pary wodnej
- żółknięcie: brak

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne
- kamień naturalny

WŁAŚCIWOŚCI:
Gotowy do użycia impregnat zapewniający doskonałą odporność na wodę, olej i plamy. Impregnat nie żółknie i jest otwarty na dyfuzję. Termin „wolny od PFOA” oznacza, że ​​ten produkt zawiera mniej niż 25 ppb PFOA, w tym jego soli, i mniej niż 1000 ppb jednej lub kombinacji substancji pokrewnych PFOA, zgodnie z definicją zawartą w rozporządzeniu (WE) 2017/1000 .

SPOSÓB UŻYCIA:
Produkt nanosić nierozcieńczony, równomiernie wałkiem lub pędzlem. Można stosować przemysłowo za pomocą urządzeń do natrysku Airless. Spryskiwacze te muszą mieć lokalną wentylację wyciągową. Uwaga: Stosować tylko na niegromadzące wody powierzchnie (bez możliwości gromadzenia się wilgoci). W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
60,0 - 250,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia lub tworzenia się pyłu. Temperatura powierzchni powinna wynosić co najmniej 15°C i maks. 30 °C.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: przejrzysty żółty
gęstość: 1,01+/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie może przekroczyć 30 °C. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę). Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® Ochrona Kamienia2023-04-27 16:36:00

Produkty z tej kategorii