Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

20 kwietnia 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP INTENSIV

Wzmacniacz koloru

349 010 045

GŁÓWNE CECHY:
- głęboka penetracja podłoża
- środek na bazie rozpuszczalnika
- zmiana koloru: intensyfikacja

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- wyroby betonowe
- kamień naturalny

WŁAŚCIWOŚCI:
Impregnat wnika w powierzchnię, czyniąc ją hydrofobową i pogłębiając naturalny kolor i strukturę. Powierzchnie wyglądają na jaśniejsze i świeższe, prawie tak, jakby były mokre. Hydrofobowość zmniejsza skłonność do zabrudzeń i wrażliwość na plamy oraz ułatwia czyszczenie. W zależności od rodzaju kamienia i warunków atmosferycznych efekt pogłębienia koloru utrzymuje się na zewnątrz przez ok. 1 - 2 lata, a efekt ochronny ok. 5 - 7 lat. Można stosować kilka razy, gdy efekt zanika. NIE STOSOWAĆ na powierzchnie już zaimpregnowane.

SPOSÓB UŻYCIA:
Aplikacja odbywa się za pomocą wałka piankowego. Produkt jest dostarczany w stanie gotowym do użycia bez konieczności mieszania lub rozcieńczania. Temperatura obróbki (produkt i podłoże): od +5°C do +35° C.

ZUŻYCIE:
200,0 - 500,0 ml/m2

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu.
Szkło, powierzchnie polerowane, drewno i powierzchnie malowane, tworzywa sztuczne i inne wrażliwe powierzchnie należy chronić przed zachlapaniem.

DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny
gęstość: 0,80+/- 0,03 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed wilgocią, mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem. Temperatura składowania wynosi pomiędzy 5°C a maks. 30°C . Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie) wynosi .

OPAKOWANIA:
beczka 100 l

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Produkt zawiera substancje palne. Podczas przetwarzania należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® IMP INTENSIV2023-04-20 10:59:39

Produkty z tej kategorii