Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

23 marca 2023

środki ochrony powierzchni

REBA Uszczelniacz SC 30

Środek impregnujący oraz uszczelniający półmatowy EN 1504-2
340048000
GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników
- odporność na UV
- tworzy blokadę dla Co2
- zmiana koloru: intensyfikacja
- żółknięcie: brak
- efekt perlenia wody
- umożliwia oddychanie betonu

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- wyroby betonowe
WŁAŚCIWOŚCI:
Impregnat może być stosowany zarówno po stronie świeżej, jak i suchej w produkcji betonu.Świeża strona:W komorze suszenia należy unikać przeciągów, wahań wilgotności i silnie zmieniających się temperatur otoczenia.Powstająca woda kondensacyjna nie może stykać się ze świeżo pokrytą powierzchnią.Sucha strona:Suszenie odbywa się za pomocą promieniowania IR. Pokryte powierzchnie muszą ostygnąć do temperatury zbliżonej do temperatury otoczenia przed paletyzacją.Temperatura suszenia nie może przekraczać 65°C.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podkład betonowy musi być czysty, nasiąkliwy, odtłuszczony oraz pozbawiony resztek zaczynu oraz betonu. Nanosić równomiernie za pomocą pędzla/wałka lub natryskiwać. Twardnienie (schnięcie) na stronie mokrej odbywa się równolegle z twardnieniem betonu. Przed nałożeniem na powierzchnie poddane curlingowi lub szczotkowaniu (curl dust) bezwzględnie konieczne jest przeprowadzenie prób. W przypadku stosowania po suchej stronie, temperatura podłoża (powierzchni) przed aplikacją powinna wynosić idealnie 20°C. Należy unikać hermetycznego pakowania opakowań z zamkniętymi kapturami i/lub foliami ze względu na skropliny. Przed użyciem dobrze wymieszać i dobrze zamknąć pojemnik po każdym użyciu; produkt ma tendencję do tworzenia skórki w kontakcie z powietrzem. Do wszystkich obszarów użytkowania o normalnym obciążeniu podczas chodzenia i małym obciążeniu podczas jazdy. Utwardzona powłoka nie jest trwale odporna na plastyfikatory. Dlatego nie jest zalecany do parkingów, garaży itp.…

ZUŻYCIE:
80,0 - 150,0 g/m2

Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia lub tworzenia się pyłu. Temperatura powierzchni powinna wynosić co najmniej 10 °C i maks. 30 °C.
Zużycie zależy od struktury podłoża i oczekiwanego efektu. Należy bezwzględnie wykonać próby.
Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,03+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie powinna przekraczać 30 °C . Przed użyciem krótko zamieszać lub przepompować. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20°C) wynosi 6 miesięcy.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę). Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/REBA Uszczelniacz SC 302023-01-26 11:44:57

Produkty z tej kategorii