Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP CONSTRUCT PLUS (I)

Środek hydrofobizujący do podkładów mineralnych z efektem perlenia wody

349 010 050

GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników
- środek na bazie silanów
- odporność na alkalia
- zmiana koloru: odświeżenie
- umożliwia dyfuzję pary wodnej
- odporny na mróz

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- kamień naturalny
- mur z klinkieru
- płytki ceramiczne
- cegły silikatowe
- tynk cementowy
- powierzchnie (mineralne) porowate

WŁAŚCIWOŚCI:
Wysoce reaktywny, zatrzymuje reakcję alkalia-krzemionka. Uszczelnia pęknięcia włoskowate do 0,3 mm. Na powierzchniach pionowych nakładać od dołu do góry; powinna być widoczna błyszcząca warstwa o długości 15 do 20 cm. Produkt nadaje się do impregnacji hydrofobowej porowatych mineralnych materiałów budowlanych. Efekt perlenia rozwija się w krótkim czasie po aplikacji.

SPOSÓB UŻYCIA:
Powierzchnia musi być czysta, sucha, odtłuszczona oraz wolna od wszelkiego rodzaju resztek i substancji mogących utrudniać wnikanie produktu.Odpowiednie są również matowo-wilgotne podłoża, chociaż maksymalną głębokość penetracji można osiągnąć tylko na suchych powierzchniach.Produkt jest dostarczany w stanie gotowym do użycia bez konieczności mieszania lub rozcieńczania. Produkt można nakładać na mniejsze powierzchnie pędzlem lub wałkiem, zaś na większe powierzchnie pistoletem natryskowym o niskim ciśnieniu (bez atomizacji). Nanosić na mniejsze obszary za pomocą pędzla lub wałka, powtarzając proces, aż powierzchnia pozostanie wilgotna przez kilka minut. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
200,0 - 500,0 ml/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać 4 h przed zapowiadanymi opadami deszczu oraz przy temperaturach poniżej 0°C i powyżej 40°C.
Rośliny i krzewy, a także powierzchnie i materiały, które nie mają być powlekane, należy odpowiednio chronić. Nie stosować na asfalt.

DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny
gęstość: 0,88+/-0,03 g/ml
forma: płynna
punkt zapłonu: 57 °C
Zawartość substancji czynnej: >96%

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i wilgocią. Temperatura składowania wynosi od -10 °C do + 40 °C. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 6 miesięcy.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 l
beczka 200 l
kanister 5 l

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® IMP CONSTRUCT PLUS (I)2023-07-06 11:51:49

Produkty z tej kategorii