Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki ochrony powierzchni

REBA Curing NOVO

Ochrona przed parowaniem świeżych powierzchni betonowych

300 005 000

GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników
- ochrona przed odparowaniem wody

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- wyroby betonowe
- beton towarowy
- beton prefabrykowany

WŁAŚCIWOŚCI:
Produkt tworzy gęstą i nierozpuszczalną w wodzie powłokę, która chroni powierzchnie betonu lub zaprawy przed przedwczesnym wysychaniem. Zaschnięty film tylko nieznacznie wpływa na wygląd powierzchni betonu. Powłoka rozkłada się w ciągu czterech tygodni (na wolnym powietrzu). Produkt nie zawiera żadnych substancji wpływających na twardnienie betonu na powierzchni. Korzystnie wpływa na szczelność i przyczepność warstw powierzchniowych betonu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Produkt nakładać równomiernie i obficie za pomocą odpowiedniego urządzenia natryskowego (dyszy szerokostrumieniowej) na świeży beton. Środek można nanosić za pomocą wałka na świeżo odszalowane powierzchnie prefabrykowanych elementów betonowych. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
50,0 - 250,0 ml/m2
120,0 - 250,0 g/m2 dla powierzchni poziomych
50,0 - 90,0 g/m2 dla powierzchni pionowych

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 0,98 +/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, bezpośrednim nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Temperatura składowania nie powinna przekraczać 30 °C . Przed użyciem krótko zamieszać lub przepompować. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20°C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
beczka 200 kg
kanister 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/REBA Curing NOVO2023-06-22 12:42:30

Produkty z tej kategorii