Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

27 czerwca 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP COMPACT 50

Impregnat do wyrobów betonowych intensyfikujący kolor

349 010 033

GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników
- brak alkaliów
- zmiana koloru: intensyfikacja
- ochrona przed powstawaniem wykwitów
- odporność na warunki atmosferyczne
- ochrona przed zabrudzeniami
- ochrona przed wodą
- ochrona przed olejami
- środek na bazie PFAS (perfluoroalkylated substances)

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne

WŁAŚCIWOŚCI:
kombinacja składników aktywnych w impregnacie spełnia wymagania wysokiej jakości systemu ochrony betonu oraz działa odświeżająco na kolor.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podłoże powinno być suche, czyste, niezatłuszczone oraz wolne od wszelkich resztek, które mogłyby ograniczyć możliwości wnikania preparatu. Mniejsze powierzchnie można pokrywać za pomocą pędzla lub wałka. W razie stosowania w zakładzie produkcyjnym zalecamy pokrywanie za pomocą odpowiedniego urządzenia natryskującego. Produkt jest gotowy do użycia i powinien być naniesiony w odpowiednio dużej ilości w jednym ciągu roboczym na suche i chłonne elementy, przy czym konieczne jest zwrócenie uwagi na równomierność nanoszenia preparatu. Preparat można nanosić tylko jednokrotnie. Temperatura stosowania nie może być niższa niż 10 stopni C. Podłoża szkliwione i niechłonne: przed zastosowaniem środka należy przeprowadzić test. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
150,0 - 250,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, kurzu lub brudu. Nie używać w deszczu lub silnym wietrze lub przy temperaturach poniżej 10°C .
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.
Szkło, powierzchnie polerowane, drewno i powierzchnie malowane, tworzywa sztuczne i inne wrażliwe powierzchnie należy chronić przed zachlapaniem. Nie dopuścić do przedostania się produktu do gleby, kanalizacji i cieków wodnych.

DANE TECHNICZNE:
kolor: biały
gęstość: 1,00+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem, nasłonecznieniem i zanieczyszczeniami. Nie składowac w temperaturze poniżej 10 °C. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę). Nie wdychać powstającej mgiełki. Stosować sprzęt do natryskiwania bez przepływu powietrza. Utrzymywać ciśnienie oprysku poniżej 4,1 bar (410 kPa). Nie wdychać rozpylonej mgły.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® IMP COMPACT 502023-06-13 10:19:33

Produkty z tej kategorii