Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

18 kwietnia 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP kamień naturalny Koncentrat

Środek hydrofobizujący do kamienia naturalnego

349 010 030

GŁÓWNE CECHY:
- głęboka penetracja podłoża
- umożliwia wypełnienie mikrozarysowań
- umożliwia dyfuzję pary wodnej
- odporność na opady deszczu

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- kamień naturalny
- wyroby betonowe


SPOSÓB UŻYCIA:
Podłoże powinno być odpowiednio przygotowane (chłonne, niezatłuszczone, bez zadziorów i innych resztek) Preparat może być także stosowany na wilgotnym podłoży, przy czym maksymalne wnikanie w podłoże osiąga się w przypadku podłoża suchego. Większe powierzchnie mogą być natryskiwane za pomocą pistoletu niskociśnieniowego (nie tworzącego mgiełki), przy czym podłoże powinno być stosunkowo obficie pokryte preparatem. Na podłoża pionowe środek nanosić od dołu do góry, podczas nakładania powinna się pojawiać 15-20 centymetrowy błyszczący ściekający pas. BPB® Impregnat do kamienia naturalnego Koncentrat Transparent dostarczany jest w formie gotowej do użycia i nie należy go rozcieńczać. Na mniejszych powierzchniach preparat nanosić można za pomocą pędzla lub wałka, przy czym czynność powtarzać tak długo aż powierzchnia pozostanie przez parę minut wilgotna.
Podczas stosowania należy unikać zanieczyszczenia powierzchni kurzem oraz unikać bezpośredniego nasłonecznienia.
Temperatura otoczenia oraz podłoża powinna wynosić minimum 4 stopni C. Nie stosować podczas opadów lub silnego wiatru. Narzędzia umyć bezpośrednio po użyciu za pomocą rozpuszczalnika. Chronić roślinność!

ZUŻYCIE:
200,0 - 500,0 ml/m2 w zależności od nasiąkliwości podłoża

W celu określenia zużycia należy przeprowadzić wstępne próby!
Szkło, powierzchnie polerowane, drewno i powierzchnie malowane, tworzywa sztuczne i inne wrażliwe powierzchnie należy chronić przed zachlapaniem. Nie dopuścić do przedostania się produktu do gleby, kanalizacji i cieków wodnych.

DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny
gęstość: 0,78+/-0,03 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Chronić przed nagrzaniem oraz otwartym ogniem. Składować w suchym miejscu! Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, max 35 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
beczka 200 l
kanister 10 l

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Produkt zawiera substancje palne. Podczas przetwarzania należy zachować odpowiednie środki ostrożności. Produkt zawiera substancje palne. Podczas przetwarzania należy zachować odpowiednie środki ostrożności.
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę). Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® IMP kamień naturalny Koncentrat2023-08-25 12:00:51

Produkty z tej kategorii