Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

27 czerwca 2023

środki ochrony powierzchni

BPB® IMP PERFECT N

Impregnat specjalnego przeznaczenia

349 010 029

GŁÓWNE CECHY:
- ochrona przed olejami
- ochrona przed wodą
- środek na bazie PFAS (perfluoroalkylated substances)
- brak rozpuszczalników
- ogranicza powstawanie smug żywicznych

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- kamień naturalny
- wyroby betonowe
- powierzchnie z wapienia

WŁAŚCIWOŚCI:
Ogranicza tworzenie smug żywicznych przed fugowaniem zaprawą z żywicy syntetycznej. Do wielu rodzajów kamienia naturalnego: polerowane i szorstkie twarde kamienie; do polerowanego, szorstkiego kamienia wapiennego; do terakoty, cotto i chłonnych, nieszkliwionych powierzchni. Impregnat zawiera hydrofobowe polimery i dodatki; penetruje chłonne, porowate powierzchnie i tworzy niewidoczny film w porach kapilarnych. Nasiąkliwość materiału zostaje zredukowana, co tym samym zapobiega przenikaniu substancji plamotwórczych. Wygląd obrabianej powierzchni nie ulega zmianie. Do stosowania na ścianach i podłogach wewnątrz i na zewnątrz.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podłoże musi być chłonne, czyste, bez plam oraz w pełni suche: w przypadku nowo położonych powierzchni: około 8 tygodni, po deszczu lub myciu: kilka dniNależy unikać zasychania resztek produktu na powierzchni materiału (poprzez w miarę szybkie rozprowadzanie). Nadmiar preparatu rozetrzeć za pomocą mokrej ścierki, w przeciwnym wypadku mogą pojawić się niepożądane wybłyszczenia. Nanosić za pomocą pędzla, wałka lub spryskiwacza ogrodowego. Powierzchnie polerowane przetrzeć parokrotnie równomiernie. W przypadku powierzchni mocno chłonnych pracować na wydzielonych, małych powierzchniach. Powierzchnie nie mogą mieć kontaktu z wodą lub olejami w przeciągu pierwszych 48 godzin. Schnięcie następuje po 30 minutach przy +23 stopniach C oraz 50% wilgotności.Podczas stosowania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia. W celu oceny efektu końcowego należy zawsze stworzyć powierzchnię testową na podłożu reprezentatywnym dla ostatecznej aplikacji.

ZUŻYCIE:
50,0 - 150,0 g/m2

Podane ilości są wartościami orientacyjnymi, gdyż rzeczywista ilość do naniesienia zależy zarówno od struktury powierzchni, jak i chłonności podłoża.
Podczas przetwarzania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia.
Stosowane narzędzia należy dokładnie umyć wodą lub umieścić w wodzie natychmiast po użyciu. Zaschnięty produkt jest później trudny do usunięcia.
Szkło, powierzchnie polerowane, drewno i powierzchnie malowane, tworzywa sztuczne i inne wrażliwe powierzchnie należy chronić przed zachlapaniem. Nie dopuścić do przedostania się produktu do gleby, kanalizacji i cieków wodnych.

DANE TECHNICZNE:
kolor: mleczny
gęstość: 1,00+/-0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kontener 1000 kg
beczka 210 kg
hobok 20 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Nie wdychać powstającej mgiełki.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® IMP PERFECT N2023-06-27 12:29:26

Produkty z tej kategorii