Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki czyszczące

ECO Środek do czyszczenia tarasów i balkonów

biodegradowalny

320 032 000

GŁÓWNE CECHY:
- na bazie kwasów
- usuwanie brudu, osadów wapiennych i uporczywych zabrudzeń


WŁAŚCIWOŚCI:
Przeznaczony do :odpornych na kwasy kamieni naturalnych i sztucznych. Do łupka, granitu lub kwarcu; do powierzchni ceramicznych, takich jak klinkier, płytki łupane, płytki szkliwione i nieszkliwione; do bloczków betonowych, balkonów, tarasów, chodników itp.Skład:wysoce skuteczne i naturalne połączenie kwasów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Zawsze należy przeprowadzić próbę wstępną w celu określenia kompatybilności podłoża oraz określenia zużycia.Nanosić nierozcieńczony lub rozcieńczony w stosunku 1:3 na wstępnie zwilżoną powierzchnię i pozostawić na krótko, ale nie dopuścić do wyschnięcia. Pracować gąbką lub szczotką. Następnie obficie spłukać wodą.


Produkt nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na kwasy oraz części niklowych i chromowanych. W przypadku wapienia, np. marmur itp., należy zachować szczególną ostrożność. W przypadku emalii czyścić krótko i natychmiast spłukać.
Zabezpieczyć metal przed korozją bezpośrednio po czyszczeniu (nasmarować np. olejami antyadhezyjno-pielęgnacyjnymi).

DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny
gęstość: 1,04+/- 0,02 g/ml
forma: płynna
wartość pH: 3

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i silnym nasłonecznieniem. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 2 lata.

OPAKOWANIA:
kanister 20 kg
kanister 5 kg
pojemnik 1 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Produktu nie można rozpylać!

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/ECO Środek do czyszczenia tarasów i balkonów2023-06-16 12:46:26

Produkty z tej kategorii