Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

24 kwietnia 2023

środki czyszczące

BPB® Środek do czyszczenia lakieru

Specjalny środek czyszczący

329 010 032

GŁÓWNE CECHY:
- środek na bazie rozpuszczalnika


WŁAŚCIWOŚCI:
Środek czyszczący do lakieru nadaje się do usuwania impregnatów i uszczelniaczy z powierzchni. Można stosować wielokrotnie, aż do całkowitego oczyszczenia.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanosić za pomocą pędzla lub wałka piankowego tak, aby w miejscu czyszczenia utworzyła się lekka piana. Pozostawić na 10 minut, a następnie całkowicie usunąć środek czyszczący z powierzchni za pomocą gąbki i wody. Pozostawić powierzchnię do całkowitego wyschnięcia. Zawsze należy przeprowadzić próbę wstępną w celu określenia kompatybilności podłoża do obróbki oraz określenia zużycia.


DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny
gęstość: 0,99+/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i silnym nasłonecznieniem. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kanister 20 l
kanister 5 l

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Podczas czyszczenia zapewnić dobrą wentylację (5 do 15 wymian powietrza na godzinę) lub użyć lokalnego odciągu. Produktu nie wolno rozpylać. Substancja wysoce łatwopalna. Podczas przetwarzania należy upewnić się, że w bezpośrednim sąsiedztwie nie znajduje się otwarty ogień lub inne źródła ognia.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® Środek do czyszczenia lakieru2023-07-10 14:44:53

Produkty z tej kategorii