Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

25 lipca 2023

środki czyszczące

BPB® Środek do usuwania rdzy Koncentrat

Konwerter rdzy na bazie kwasu

329 010 052

GŁÓWNE CECHY:
- usuwanie rdzy
- usuwanie ciemnych przebarwień
- usuwanie innych zabrudzeń

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- kamień naturalny

WŁAŚCIWOŚCI:
Polecany do kamienia naturalnego oraz sztucznego z wyjątkiem polerowanych kamieni miękkich. Środek nie pozostawia śladów, jeśli rozpuszczone substancje lub czyszczone powierzchnie zostaną natychmiast i dokładnie spłukane wodą po czyszczeniu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanosić pędzlem lub natryskiwać i spłukać po odpowiednim czasie ekspozycji (od 1 do maks. 5 minut). Czyszczoną powierzchnię należy zawsze wstępnie zwilżyć. Środek nanosi się w postaci nierozcieńczonej na czyszczoną powierzchnię. Aby zwiększyć efekt czyszczenia, można pracować szczotką lub podobnym i ciepłą wodą (ok. 30°C). Zawsze należy przeprowadzić próbę wstępną w celu określenia kompatybilności podłoża oraz określenia zużycia. Można rozcieńczać wodą do 1:5, w zależności od stopnia zabrudzenia.

Polecany do kamienia naturalnego oraz sztucznego z wyjątkiem polerowanych kamieni miękkich. Środek nie pozostawia śladów, jeśli rozpuszczone substancje lub czyszczone powierzchnie zostaną natychmiast i dokładnie spłukane wodą po czyszczeniu.

ZUŻYCIE:
20,00

Czyścić aż do optymalnego usunięcia plamy
Produkt nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na kwasy oraz części niklowych i chromowanych. W przypadku wapienia, np. marmur itp. , należy zachować szczególną ostrożność. W przypadku emalii czyścić krótko i natychmiast spłukać.
Zabezpieczyć metal przed korozją bezpośrednio po czyszczeniu (nasmarować np. olejami antyadhezyjno-pielęgnacyjnymi).
Niebezpieczeństwo!

DANE TECHNICZNE:
kolor: przejrzysty
gęstość: 1,15 +/- 0,03 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kanister 20 kg
kanister 5 kg
pojemnik 1 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Jest substancją żrącą, którą w przypadku krótkotrwałego kontaktu ze skórą należy natychmiast zmyć dużą ilością wody. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg.

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® Środek do usuwania rdzy Koncentrat2023-08-25 12:44:28

Produkty z tej kategorii