Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

24 kwietnia 2023

środki czyszczące

BPB® Środek czyszczący T Koncentrat

Środek czyszczący na bazie tensydów, z surowców odnawialnych

329 010 034

GŁÓWNE CECHY:
- brak rozpuszczalników

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne
- powierzchnie cementowe
- beton wymywany

WŁAŚCIWOŚCI:
Środek zawiera zrównoważoną kombinację składników o działaniu rozpuszczającym i czyszczącym. Rozluźnia i usuwa zabrudzenia olejowe i tłuszczowe, pozostałości środków do pielęgnacji podłóg, samonabłyszczające się powłoki, lekkie naloty woskowe oraz uporczywe zabrudzenia ogólne. Skład:< 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych< 5% fosforanów

SPOSÓB UŻYCIA:
W zależności od stopnia zabrudzenia preparat rozpuszcza się w wodzie w stosunku 1:20, przy silniejszych zabrudzeniach 1:5. W zależności od powierzchni mieszankę nanosi się za pomocą pędzla, szczotki lub natrysku. Po upływie 5-15 minut od naniesienia powierzchnię przetrzeć szczotką a preparat zebrać ręcznikiem papierowym. Następnie powierzchnię spłukać wodą. Nie dopuścić do wyschnięcia środka na powierzchni betonu. W razie przeschnięcia plamę namoczyć i ponownie przeszorować. Usuwać do skutku. Zawsze należy przeprowadzić próbę wstępną w celu określenia kompatybilności podłoża oraz określenia zużycia.

ZUŻYCIE:
10,0 - 100,0 g/m2

Zużycie zależne od powierzchni i rodzaju plamy. Produkt nie może zaschnąć na powierzchni betonowej. Koniecznie przeprowadzić test na reprezentatywnej powierzchni, także pod kątem zmiany koloru!
Produkt nie może zaschnąć.
Niebezpieczeństwo!

DANE TECHNICZNE:
kolor: bezbarwny
gęstość: 1,042+/- 0,02g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i zanieczyszczeniami. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 1 rok.

OPAKOWANIA:
kanister 20 kg
kanister 5 kg
pojemnik 1 kg

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji. Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę)

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /02/09/2209/22/BPB® Środek czyszczący T Koncentrat2023-04-21 10:44:31

Produkty z tej kategorii