Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij email
Wyślij email
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

03 kwietnia 2023

środki czyszczące

BPB® Środek Czyszczący Systemowy RapidGo

Środek do usuwania zielonych nalotów, o trwałym działaniu
329010048
GŁÓWNE CECHY:
- usuwanie zazieleń
- środek na bazie naturalnych kwasów tłuszczowych
- redukcja ilości mchów i porostów

GŁÓWNE ZASTOSOWANIE:
- powierzchnie mineralne
- kamień naturalny
- wyroby betonowe
- beton licowy/elewacyjny
- cegły ceramiczne
WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywny składnik preparatu jest pochodzenia naturalnego, jest nim kwas nonanowy. Kwas ten należy do kwasów tłuszczowych i występuje m.in. w olejach naturalnych i w roślinach. Substancja czynna wnika w struktury komórkowe zielonych nalotów. W rezultacie zawartość komórek jest szybko uwalniana, dzięki czemu płytka w krótkim czasie wysycha i brązowieje. Efekt jest trwały i utrzymuje się przez wiele miesięcy. Składnik aktywny: 699,4 g/l kwasu nonanowegoNie wyrzucać razem z odpadami domowymi! Resztki produktu usuwać na składowisku odpadów niebezpiecznych lub w punkcie zbiórki odpadów niebezpiecznych! Nie dopuścić do przedostania się do kanalizacji, gleby lub zbiorników wodnych. Trzymać z dala od dzieci. Nosić rękawice chroniące przed chemikaliami. W przypadku kontaktu ze skórą natychmiast przemyć dużą ilością wody z mydłem. Zawsze należy przeprowadzić próbę wstępną w celu określenia kompatybilności podłoża do obróbki oraz określenia zużycia. Na ciemnych materiałach mogą pojawić się białe osady, które znikają po pierwszym deszczu. Nie stosować przy zasobach roślinnych. Zielone części roślin mające kontakt z roztworem produktu brązowieją.

SPOSÓB UŻYCIA:
Zmieszać 40 ml produktu z 1 litrem wody i dobrze wymieszać .Tylko zielone pokrycia, które zostały poddane bezpośredniej obróbce obumierają. Zapewnić dokładne, całkowite zwilżenie. Podczas zabiegu obszar powinien być suchy, aby uniknąć rozcieńczenia substancji czynnej. Glony i zieleń szybko obumierają. W razie potrzeby wyszczotkować/zmieść grube, martwe osady.Aplikacja poprzez natryskiwanie:Ciśnienie powinno wynosić 2 bary. Zalecamy dysze płaskostrumieniowe oraz dodatkowe zastosowanie osłony natryskowej.Aplikacja poprzez polewanie:Równomiernie zwilż zielony nalot używając konewki z drobnym deszczem.

ZUŻYCIE:
40,0 - 40,0 ml/na 1 litr wody dla 10 m2 przeciw algom i mchom na powierzchniach kamiennych

Przy wrażliwych materiałach, np. marmur, należy sprawdzić kompatybilność. Nie stosować na panele z żywicy syntetycznej. Kontakt z płytami miedzianymi, cynkowymi, mosiężnymi lub z żywicy syntetycznej może spowodować trwałe przebarwienia.
Numer dopuszczenia: BAuA-Reg.-Nr.: N-61692

DANE TECHNICZNE:
kolor: jasnożółty
gęstość: 0,94 +/- 0,02 g/ml
forma: płynna

SKŁADOWANIE:
Chronić przed mrozem i silnym nasłonecznieniem. Minimalna trwałość w normalnych warunkach (zamknięte opakowanie, 20 °C) wynosi 5 lat.

OPAKOWANIA:
kanister 20 l
kanister 5 l
pojemnik 1 l

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Zobacz Karta Charakterystyki Substancji.Produktu używać jedynie w odpowiednich rękawicach (EN 374) oraz w okularach ochronnych (EN 166)
Przy stosowaniu zadbać o odpowiednią wymianę powietrza (5-15 razy na godzinę) lub zastosować lokalny odciąg. Produktu nie można rozpylać!

KONSULTACJE:

Za pośrednictwem naszego działu techniczno- wdrożeniowego.
Jakiekolwiek roszczenia wynikające z zastosowania niniejszych porad są wykluczone. /08/22/BPB® Środek Czyszczący Systemowy RapidGo2023-04-03 09:05:35

Produkty z tej kategorii