Aktualności

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Warsztaty Techniczne REMEI 2017

21 lutego 2017

W dniach 19-21 kwietnia 2017 r. odbyła się piąta edycja Warsztatów Technicznych REMEI – cyklicznych spotkań szkoleniowych, adresowanych w szczególności do tych służb w zakładach, które związane są z technicznymi aspektami produkcji.

Podczas trzydniowych warsztatów poruszono następujące zagadnienia:- Przykłady technologii produkcji WET-CAST w Polsce- Wymagania dotyczące wyglądu powierzchni elementów betonowych w zależności od przeznaczenia i miejsca zastosowania- Elementy WET-CAST i ich walory estetyczne- Wpływ ustawień parametrów wibroprasy na jakość produkowanych wyrobów- Właściwa podbudowa nawierzchni wykonywanych z elementów brukowych- wykwity węglanowe – geneza powstawania, przykłady, metody zapobiegania, usuwanie- Wydłużone gwarancje. Uszkodzenia eksploatacyjne elementów drogowych- Ustawa z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów

Ze względu na swój wysoki poziom Warsztaty Techniczne REMEI cieszą się dużym zainteresowaniem. W tegorocznym spotkaniu uczestniczyło prawie 70 uczestników z kilkudziesięciu polskich zakładów.

Dziękujemy za tak liczne przybycie!

 

Aktualności